Yhteystiedot v.2019

Hyvinkään Sähköalantyöntekijäin Ammattiosasto Ry013

Hyvinkäänkatu 12-14 B25 05830 Hyvinkää

ammattiosasto013@gmail.com

puh. 040-8410829

 

TOIMIHENKILÖT

 

Puheenjohtaja ja opintosihteeri

Teemu Kuusinen

kuusinen.teemu@gmail.com

( sopimusala 013 )

 

Sihteeri,  ja kotisivujen ylläpito

Pekka Stenroos

pekka.stenroos@konecranes.com

( sopimusala 013 )

                                                                                                

Taloudenhoitaja ja varapuheenjohtaja

Timo Suikkanen

timo.suikkanen@konecranes.com

( sopimusala 013 )

 

jäsenasiainhoitaja

Pasi Lapinlehto

pasi.lapinlehto@gmail.com

( sopimusala 005 )     

                                                    

HALLITUKSEN VARSINAISET JÄSENET

 

Jari Hellgren

jari.hellgren@phnet.fi

( sopimusala 013 )

 

Jani Sipilä

Jani.sipila@konecranes.com

( sopimusala 013 )  


Ari Kähkönen

ari.kahkonen@sahkoliitto.fi

( sopimusala 005 )  
                               

Toni Peltola

tonijuhanipeltola@gmail.com

( sopimusala 013 )

Sami Kalteva

sami.kalteva@caverion.fi

( sopimusala 005 )  
 

HALLITUKSEN VARAJÄSENET

 

Sami Lindgren

samilindgren@hotmail.com

( sopimusala 013 )

                                                     

Harri Saarelainen

harrii30@hotmail.com

( sopimusala 013 )                     

 

Jari Mäkinen

jari.makinen@are.fi                                                                             

( sopimusala 005 )     

                                                      

Joel Lindberg

joel.lindberg@hotmail.fi

( sopimusala 005 )

 

Janne Eskola   

jeskola84@gmail.com

( sopimusala 013 )

                               
 

JAOSTOT, NIIDEN JÄSENET JA KOOLLEKUTSUJAT


 

Eläkeläisten jaosto

Jäsenet:

Esko Kauppinen                 (koollekutsuja)                    Puh.0405635780      

Ari Karjalainen

Sakari Salminen

 

Koulutusjaosto

Jäsenet:

Teemu Kuusinen                 (koollekutsuja)                    katso puheenjohtaja

Pasi Lapinlehto

 

Nuorisojaosto

Jäsenet:

Teemu Kuusinen                 (koollekutsuja)                    katso puheenjohtaja
Janne Eskola

Joel Lindberg

 

Vapaa-ajanjaosto

Jäsenet:

Sami Lindgren                    (koollekutsuja)                    katso hallituksen jäsenet

Jani Sipilä
Toni Peltola
 

Asennusjaosto

Jäsenet:

Pasi Lapinlehto                   (koollekutsuja)                    katso hallituksen jäsenet

Sami Kalteva

Ari Kähkönen

Jari Mäkinen

 

Teollisuusjaos

Harri Saarelainen               (koollekutsuja)                    katso hallituksen jäsenet

Pekka Stenroos

Timo Suikkanen

Jari Hellgren

Kim Laukkanen

 

TOIMINNAN TARKASTUS

 

Varsinainen toiminnantarkastaja

Esko Kauppinen

040-5635780            

Vara toiminnantarkastaja            

 Ari Karjalainen

0400-882865

 

Ota yhteyttä

Alla olevalla lomakkeella voit lähettää kysymyksiä liittyen osaston 013 toimintaan.Tai parannusehdoituksia kotisivuista